Jarek Pałka najlepiej ocenionym prelegentem podczas Quality Excites

Czerwiec 2019 roku przyniósł Symentis sporo wystąpień. Jednym z nich była prezentacja Jarka Pałki podczas konferencji Quality Excites, w Gliwicach. Prezentacja Jarka uzyskała najwyższą ocenę podczas wydarzenia!

 

Quality Excites jest ogólnopolską konferencją, która skupia się wokół jakości programowania. Temat Jarka: “Czy wydajność to jakość” wpisał się, jak widać, w tematykę konferencji w sam raz. Podczas prezentacji Jarek poruszył zagadnienie wydajności systemów, dlaczego w czasach gigabajtów pamięci RAM oraz wieloprocesorowości aplikacje straszą nas paskami postępu. Pytał o to kto jest odpowiedzialny w organizacji za wydajność, a nawet o związek wydajnego kodu z krakowskim smogiem… Podczas prezentacji pojawiły się także pytania o to jak zacząć przygodę z testowaniem wydajności, jakie techniki i narzędzia są do tego niezbędne oraz… dlaczego “człowiek od wydajności” to najlepszy zawód świata?
Jarek Pałka Symentis
Niecały miesiąc po gliwickim Quality Excites, do Symentis dotarła wiadomość o tym, że prezentacja Jarka została oceniona przez uczestników na 4,75, co czyni ją najlepiej ocenioną podczas wydarzenia. Gratulujemy!