Konferencja CoreDump – kolejne dziecko Symentis – rusza już 26 listopada, w Krakowie!

26 listopada, w Krakowie, rusza pierwsza edycja dwudniowej konferencji CoreDump. To nie tylko nowość na rynku konferencji IT, ale przede wszystkim podsumowanie cyklu znanych już konferencji SegFault, które w tym roku odbyły się w Łodzi oraz we Wrocławiu.

CoreDump to przede wszystkim solidny zastrzyk inspiracji, możliwość dyskusji oraz integracji lokalnych społeczności IT. Tegoroczna edycja konferencji to dwa dni pełne paneli dyskusyjnych i spotkań. Pierwszy dzień CoreDump ma charakter CommunityDay. To dzień, w którym prężnie działające społeczności spotkają się by wysłuchać prezentacji swoich najlepszych prelegentów oraz poznać lokalnych liderów. Dzień drugi to zaproszeni goście. Wybraliśmy niebanalne nazwiska, które swoją codzienną pracą realnie wpływają na kształt szeroko rozumianej przyszłości – nie tylko tej odnoszącej się do naszej branży.

konferencja CoreDump

W agendzie CoreDump znajdziecie ponad trzydzieści znanych i rozpoznawalnych nazwisk – zarówno z kraju, jak i ze świata. Wśród nich nie zabrakło także reprezentacji Symentis: Kuby Marchwickiego, który poprowadzi panel dyskusyjny: „Future of work” oraz Daniela Pokusy, z prezentacją: „Our industry doesn’t work. Tragicomedy in three acts”. W Radzie programowej konferencji: Jarek Pałka (Chief Procrastinator Officer), Kuba Marchwicki (Chief Mob Officer), Wiktor Sztajerowski (Chief Wizard Officer) oraz Justyna Bień (Chief Entertainment Officer).

Pierwsza edycja CoreDump krąży nie tylko wokół języków programowania, systemów rozproszonych (i technik ich weryfikacji). Nie zabraknie tu także zagadnień: mikrousług, baz danych oraz future of work – a więc dyskusji o tym, jak zmieniają się organizacje, w których jesteśmy, byliśmy lub będziemy.

Czujecie, że tkwicie w miejscu? Szukacie nowych dróg i inspiracji? Konferencja CoreDump jest właśnie dla Was! Musicie tam być!

Więcej szczegółów szukajcie w social media (Twitter, Facebook, Instagram) oraz na stronie: http://coredump.events/ 

Zapraszamy!