Pierwsza edycja Symentis Labs za nami!

11 kwietnia 2017 roku, w Warszawie, odbyła się pierwsza edycja Symentis Labs. To jednodniowe warsztaty poświęcone architekturze opartej o mikrousługi, prowadzone przez praktyków i specjalistów Symentis – Jarka Pałkę oraz Kubę Marchwickiego. Od początku warsztaty cieszyły się sporym zainteresowaniem – zapisy zakończyliśmy już kilka dni po ich rozpoczęciu.

Warsztaty Symentis Labs są skierowane do przedstawicieli firm, których system nie tylko pozostaje monolityczny, ale także generuje koszty. Symentis Labs stawia na efektywną komunikację z klientami i interakcję wszystkich działów organizacji. Warsztaty opierają się na trzech krokach:

  1. wskazaniu słabych punktów w architekturze firmy, identyfikacji i ujarzmieniu rosnącego długu technicznego,
  2. zaangażowaniu zasobów firmy i budowie blueprintu nowej architektury,
  3. opracowaniu strategii wprowadzania zmian i określenia ich kosztów.

Odzew i zainteresowanie Symentis Labs dowiodło, że warsztaty poświęcone architekturze opartej o mikrousługi to strzał w dziesiątkę. Dyskusje nad poruszanymi problemami rozpoczęły się już w pierwszych minutach warsztatów i przeciągnęły planowane spotkanie o ponad godzinę. Na tym więc nie poprzestajemy. Jeśli chcecie dowiedzieć się dlaczego mikrousługi to nie tylko migracja technologii, ale także filozofii wytwarzania oprogramowania w organizacji, koniecznie śledźcie stronę symentis.pl oraz nasz fanpage na Facebooku i wyczekujcie informacji o kolejnej edycji Symentis Labs, która tuż po wakacjach!

Zapraszamy!

P.S. Osoby posiadające konto na LinkedIn zapraszamy do zapoznaniania się z jedną z recenzji. Link.