Referencje

Zespół ekspertów z firmy Symentis przeprowadził w naszej jednostce szkolenie dotyczące wykorzystania bazy NoSQL opartej o rozwiązanie ElasticSearch. Szkolenie stało na wysokim poziomie merytorycznym, a prowadzący znacząco dostosowali program do naszych potrzeb poruszając tematy zarówno dotyczące administracji, jak i projektowania usług , czy konstruowania pojedynczych zapytań. Nasi pracownicy bardzo wysoko ocenili jakość szkolenia.
Dzięki współpracy mogliśmy pokonać realne problemy w projekcie!

Szczerze polecamy usługi firmy Symentis!

Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w szkoleniu przeprowadzonym przez firmę Symentis. Nasi pracownicy podkreślają wysoki poziom szkolenia, możliwość praktycznego zastosowania wyniesionej wiedzy, zaangażowanie trenera, dobrą organizację oraz ciekawą formułę całego przedsięwzięcia. Za szczególnie cenne uważamy część warsztatową zajęć.

Jesteśmy przekonani, że jeszcze nieraz skorzystamy z oferty szkoleń Symentis.

Lumesse Sp.z o.o.

 

Szkolenie SpringData spełniło wszystkie oczekiwania uczestników. Zakres szkolenia okazał się niezwykle pomocny dla rozwoju zawodowego naszych pracowników. Doceniamy zarówno merytoryczne przygotowanie, jak i zaangażowanie trenera, który rzetelnie i w zrozumiały sposób przedstawił treści dotyczące SpringData.

Polecamy szkolenia Symentis.

Pro4People Sp. z o.o.

 

Jarek był naszym prelegentem podczas całodniowych workshopów z architektury mikroserwisów, które organizowaliśmy w Krakowie, Warszawie oraz Monachium. Zarówno my, jak i nasi klienci bardzo cenimy zawartość merytoryczną oraz sposób prowadzania warsztatów. Jarek wykazał się dużą wiedzą, którą umiał przekazać w przystępny sposób. Przedstawiane przykłady były konkretne i realne. Każda sytuacja zaprezentowana została w różnych podejściach. Pozyskana wiedza z pewnością zostanie przez nas oraz naszych klientów wykorzystana w projektach.

j-labs sp.z o.o.

 

Z oferty szkoleniowej Symentis wybraliśmy szkolenie „Java i JVM”. Nasi pracownicy wysoko ocenili zarówno organizację szkolenia, jak i przedstawione podczas niego zagadnienia. Trenerowi dziękujemy za merytoryczne omówienie zagadnień, gotowość do wsparcia pomocą i możliwość wymiany cennych doświadczeń.

Ciekawa oferta, dziękujemy.

nazwa.pl