O nas

Pragmatyzm. Doświadczenie. Pasja.

To trzy słowa, które w pełni oddają ideę Symentis.

Symentis to nie tylko firma dostarczająca szkoleń i usług konsultacyjnych w obszarze rozwoju oprogramowania, architektury systemów IT i rozwoju organizacji (w szczególności działów R&D).

Symentis to przede wszystkim grupa profesjonalistów, z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwoju oprogramowania, którzy swoje doświadczenie mogą potwierdzić nie tylko poprzez udział w międzynarodowych projektach, ale także poprzez udział w projektach „open source”, a także jako aktywni członkowie lokalnych społeczności programistów, organizujących i biorących udział w konferencjach, członkowie rad programowych i prezenterzy.

Swoją pasję tworzenia rozwiązań i rozwoju organizacji, łączymy z pasją nieustannego poszerzania swoich umiejętności, dzielenia się wiedzą z innymi i ciągłego zdobywania doświadczenia.

Nasze szkolenia i usługi budujemy wokół realnych potrzeb organizacji, dla której pracujemy – wyzwań przed którymi stoi, nowych obszarów, które chce odkryć i zdobyć.

Mocno wierzymy, że nie ma „złych” technologii, praktyk czy metodologii. Są tylko rozwiązania, które zostały zastosowane w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Naszym celem jest nie tylko przekazanie wiedzy, szkolenie kadry, ale także zrozumienie w jakim kontekście dane rozwiązanie jest wykorzystywane przez organizację, z którą współpracujemy. Pracujemy dla Was, by lepiej wykorzystać Wasze mocne strony i maksymalizować Wasze korzyści!

Jeśli potrzebujecie:

  • naszego pragmatyzmu, by jak najszybciej dostarczyć wartość dla swojej organizacji,
  • naszego doświadczenia, by uniknąć pułapek związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań
  • naszej pasji, by zarazić nią swoja organizację…

Nie odkładajcie decyzji na jutro. Czekamy na Was już dziś!