SegFault University – nowe dziecko Symentis

14 i 15 marca 2019 roku, w Gdańsku, odbędzie się SegFault University – nowe dziecko Symentis. 

Po ubiegłorocznych edycjach konferencji SegFault i CoreDump przyszedł czas na coś zupełnie nowego! Teraz nie musicie ju wybierać: konferencja czy warsztaty. SegFault University to wyjątkowe połączenie obu tych formuł. Universytet SegFault – zajęcia obowiązkowe! 

Co wyróżnia SegFault University? Dzień pierwszy to dzień warsztatów – aż 7 równoległych ścieżek, co łącznie daje ponad 30 godzin wyjątkowo interaktywnych i bardzo merytorycznych warsztatów. Agenda warsztatów została ułożona ze względu na klucz tematyczny, co umożliwia najlepsze poznanie określonego tematu w ciągu jednego dnia. Warsztaty zostały dobrane w pary w taki sposób, by następowały po sobie i dawały możliwość pogłębienia wiedzy z danego obszaru. 

Dzień drugi SegFault University to dzień prelekcji. To ponad 10 godzin merytorycznych prezentacji – w dwóch ścieżkach do wyboru.

SegFault University Gdańsk 2019

SegFault University nie ogranicza się ani do jednej technologii, ani do jednego języka. Przed Wami nie tylko frameworki, ale przede wszystkim zasady działania samej platformy JVM (maszyny wirtualnej) oraz języków na niej funkcjonujących (JVM, Java, Kotlin, Scala). Sprawny, ergonomiczny, nowoczesny i łatwy w utrzymaniu interfejs użytkownika? SegFault University to także JavaScipt i frontend, ale i architektura, Domain Driven Design – a więc budowanie i modelowanie systemów w oparciu o to, co się dzieje w rzeczywistym świecie. Interesuje Was sztuczna inteligencja i Machine Learning? Podczas SegFault w Gdańsku spojrzymy także we wcale nie tak odległą przyszłość i zupełnie nowy paradygmat.

SegFault University rozwieje też wasze wątpliwości dotyczące środowiska, w którym działa aplikacja (infrastruktura, chmura, DevOps). Nie zabraknie też tego, co dotyczy samorozwoju każdego programisty, a więc: kształtowania umiejętności personalnych, komunikacji, czy publicznego prezentowania pomysłów.

Szczegóły, agendę oraz bilety znajdziecie na stronie wydarzenia: http://segfault.events/gdansk2019/ oraz w social media.

Do zobaczenia w Gdańsku!